دانلود نرم افزار شبیه ساز مهندسی HYSYS 3.2

HYSYS 3.2 نام نرم افزار مهندسی حرفه ای برای مهندسان شیمی می باشد. نرم افزاری که در این پست از وب سایت توتیا برای شما عزیزان اماده نموده ایم نرم افزاری حرفه ای برای شبیه سازی سیستم های پالایشگاهی پتروشیمی، الکترولیتی و جامد می باشد. این نرم افزار یکی از پرکاربرد ترین و قویترین نرم افزار های مهندسی شیمی می باشد.

هسته این نرم افزار به گونه ای برنامه ریزی شده است که میتواند در کمترین زمان محاسبات بلند و طولانی را به راحتی انجام دهد و تحلیل های پارامتریک و سایر سنجش ها را به اسانی انجام داده و در اختیار دانشجویان قرار می دهد. از دیگر قابلیت های کلیدی این نرم افزار میتوان به شبیه سازی فوق حرفه ای سیستم ها ، امکان تلفیق سیستم های شبیه سازی شده ، امکان ویرایش و ایجاد طرح های جدید برای شبیه سازی ، قابلیت پیش بینی عملیات های مورد انجام ، ایجاد مدل های واقع بینانه و … اشاره کرد. در ادامه مطلب میتوانید این نرم افزار را از توتیا دریافت نمائید.

برخی از ویژگی های این نرم افزار : قابلیت انجام محاسبات طوالانی در کمترین زمان قابلیت ایجاد مدل های جدید برای مقایسه با سایر سیستم ها قابلیت بهبود سرعت عملیات مجتمع دارا بودن ابزار طراحی مبدل گرما ، و مهندسی آسپن عمومی دارا بودن اتوماسیون گردش کار امکان محاسبه دقیق خواص فیزیکی، خواص حمل و نقل، و رفتار فازی دارا بودن کتابخانه معادلات ترمودینامیکی Properties دارا بودن کتابخانه ضرایب باینری Binary Coeeficients قابلیت ایجاد مدل های واقع بینانه قابلیت پیش بینی عملیات های مورد انجام و …

 پسورد: www.totya.ir

روش های پرداخت

شما میتوانید با کلیه کارتهای عضو شتاب و رمز دوم از سایت توتیا خرید نمایید.

زرین پال
زرین پال

روش های پرداخت

 

پشتیبانی تولود