دانلود نرم افزار شبیه ساز مهندسی HYSYS 3.2

HYSYS 3.2 نام نرم افزار مهندسی حرفه ای برای مهندسان شیمی می باشد. نرم افزاری که در این پست از وب سایت توتیا برای شما عزیزان اماده نموده ایم نرم افزاری حرفه ای برای شبیه سازی سیستم های پالایشگاهی پتروشیمی، الکترولیتی و جامد می باشد. این نرم افزار یکی از پرکاربرد ترین و قویترین نرم افزار های مهندسی شیمی می باشد.

طرح توجیهی اتانول

 متاسفانه سالهاست برخی سوء استفاده گران حقوقی و حقیقی در کشور با به فروش رساندن طرح ها و مطالعات توجیهی سایر شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی به متقاضیان و سرمایه گذاران با عنوان طرح بروز و با قیمتهای جدید باعث ایجاد مشکلات عدیده بعدی میشوند، اینک بر آن شدیم تا با ارائه بسیاری از طرح های تیپ و آماده تهیه شده از سازمانها و ارگانها و نیز پاره ای از طرح های تهیه شده توسط این شرکت در سالهای گذشته در 12 زیربخش سرمایه گذاری زمینه استفاده آسان و بدون هزینه را برای متقاضیان ایجاد نمائیم، البته متذکر میشویم اطلاعات آماری و  مالی در این طرح ها مربوط به سالهای گذشته بوده لذا داده های ان قابل استناد نمیباشد.

هند بوک طراحی فرآیندهای شیمیایی

 

این هند بوک مخصوص رشته مهندسی شیمی است که در آن Flowsheet تمام مواد اولیه شیمیایی را به طور خلاصه و کلی رسم کرده و توضیح کوتاهی درباره آن داده است، شما میتوانید آن را در ادامه مطلب به رایگان دانلود فرمایید.

جزوه فرآیند غشا دکتر محمدی

این جزوه توسط یکی از دانشجویان در کلاس نوشته شده و برای درس فرآیند غشا توسط آقای دکتر محمدی در دانشگاه آزاد تهران جنوب تدریس شده است. شما می توانید آن را در ادامه مطلب به رایگان دانلود کنید.

جزوه طراحی راکتور دکتر خراشه

این جزوه توسط یکی از دانشجویان در کلاس (آقای زمانی) نوشته شده و برای درس طراحی راکتوری در دانشگاه آزاد تهران جنوب تدریس شده است. شما می توانید آن را در ادامه مطلب به رایگان دانلود کنید.

زیر مجموعه ها

روش های پرداخت

شما میتوانید با کلیه کارتهای عضو شتاب و رمز دوم از سایت توتیا خرید نمایید.

زرین پال
زرین پال

روش های پرداخت

 

پشتیبانی تولود