3 راه ساده برای دانلود ویدئو از یوتیوب

بيشتر
1 سال 10 ماه قبل #9 توسط مازیار اسدی
مازیار اسدی created the topic: 3 راه ساده برای دانلود ویدئو از یوتیوب
دانلود آسان و بی دردسر از سایت یوتیوب Youtube همیشه دغدغه بسیاری از افراد بوده. به همین خاطر در اینجا سه روش بسیار آسان که برای هرکس قابل انجام است را معرفی می کنیم تا بتوانید از این پس بدون دردسر از این سایت دانلود کنید. لازم به گفتن است که روش های بسیاری برای این کار وجود دارد مانند نرم افزارهای دانلود مخصوص یوتیوب، سایتهای مخصوص دانلود از یوتیوب و… اما به این خاطر این سه روش را معرفی کردیم چون هم اجرای آن بسیار ساده بوده و تقریبا روشهایی دائمی و قابل اطمینان هستند.

روش اول:

افزونه Greasemonkey در مرورگر فایرفاکس نصب کنید سپس بعد از اتمام نصب فایرفاکس را دوباره راه اندازی(رستارت) کنید تا افزونه بر روی فایرفاکس قرار گیردبعد اسکریپت Youtube Downloader را دانلود کرده و اضافه کنید. برای این کار به صفحه اسکریپت (لینک) رفته و Install را زده تا اسکریپت اضافه شود. در شکل زیر نحوه انجام کار را میتوانید ببینید. بعد از تمام شدن مراحل بالا یک بار دیگر فایرفاکس را رستارت کنید.بعد از آن کامندی به اسم Download به زیر کادر ویدئو در یوتیوب اضافه میشه که با کلیک بر آن به آسانی لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد.
روش 2:

با استفاده از نرم افزار مدیریت دانلود IDM در این روش ابتدا مرورگر Firefox یا Chrome را باز کنید و سپس نرم افزار مدیریت دانلود IDM را نیز نصب کنید (سایت IDM). با نصب IDM افزونه IDM CC بر روی مرورگر قرار می گیرد. از این پس در هر صفحه ای چه در یوتیوب و یا در هر سایت دیگری هر ویدیویی پخش شود IDM دکمه ی Popup ی با نام Download this video بالای آن ویدئو قرار می دهد و با کلیک بر آن لیست لینک های دانلود با کیفیت های مختلف قرار می گیرد.
روش3:

با استفاده از مرورگر Maxthon در مرورگر مکستون بدون هیچ دردسری و بدون انجام هیچ کاری همه چیز آماده است. در مکستون با پخش هر ویدئویی بعد چند ثانیه دکمه ای پاپ آپ نمایان شده و با کلیک بر آن لینک ها نمایش داده می شود.امیدوارم آموزش بالا مفید واقع شده باشه.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.259 ثانیه

روش های پرداخت

شما میتوانید با کلیه کارتهای عضو شتاب و رمز دوم از سایت توتیا خرید نمایید.

زرین پال
زرین پال

روش های پرداخت

 

پشتیبانی تولود