آموزش نحوه کامنت گذاشتن در کانال تلگرام

بيشتر
1 سال 4 ماه قبل #25 توسط مازیار اسدی
مازیار اسدی created the topic: آموزش نحوه کامنت گذاشتن در کانال تلگرام
همانطور که میدانید در کانال تلگرام به غیر از افرادی که مدیر هستند کسی قادر به درج کامنت نیست، اما در نسخه ی جدید تلگرام قرار است به زودی این قابلیت اضافه شود که افراد عادی بتوانند نظرات خود را در مورد مطالب ارسالی در کانال مطرح کنند که این نظرات در صورت تایید مدیر به نمایش گذاشته میشود. در حال حاظر این قابلیت به صورت تست در بعضی از کانال های تلگرام فعال هست.

برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید نیاز هست که آخرین نسخه از مسنجر تلگرام را نصب کنید که میتوانید آخرین ورژن برنامه را از این قسمت دانلود کنید و سپس نصب کنید
یکی از کانال های که قابلیت کامنت در آن فعال هست کانال روسی زیر میباشد که میتوانید آن را باز کنید
توجه کنید که برای دیدن کامنت ها نیاز نیست که وارد کانال شوید ولی برای ارسال کامنت شما حتما باید وارد کانال شوید تا بتوانید کامنت ارسال کنید !
و نکته دیگر این هست که شما با ارسال کامنت در کانال باعث می شوید که دیگران که کامنت های شما را مشاهده میکنند برای شما پیام ارسال کنند به صورت خصوصی در صورتی که پیام ارسال کرده باشید میتوانید پیام خود را به سادگی حذف کنید … با لمس چند ثانیه ای پیام خود .

ایدی کانال دارای قابلیت کامنت: pesni@
آموزش نحوه کامنت گذاشتن در کانال تلگرام
مشاهده میکنید که در بالای صفحه به جای اینکه تعداد اعضای کانال نمایش داده شود عبارت نمایش دادن کامنت ها قرار داده شده که با انتخاب آن میتوانید کامنت های ارسال شده توسط کاربران را مشاهده کنید همچنین در پایین هر مطلب نعداد کامنت های مربوط به مطلب نمایش داده میشود که با لمس آن نظرات ارسال شده نمایش داده می شود . البته توجه داشته باشید که این قابلیت درج کامنت در کانال به صورت عمومی نیست و در حال حاضر به صورت تستی در بعضی کانال ها میباشد
منبع:barato

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

زمان ایجاد صفحه: 0.235 ثانیه

روش های پرداخت

شما میتوانید با کلیه کارتهای عضو شتاب و رمز دوم از سایت توتیا خرید نمایید.

زرین پال
زرین پال

روش های پرداخت

 

پشتیبانی تولود